Rüyada nakil

Ferhat V.(34) - Kütahya sordu : "rüyada nakil açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nakil, sosyal yaşamda mutluluğa, kazanılan ziynete, emniyetli yaşamaya, şöhrete erişmeye, hayırlı uğraşlara gireceğine, huzurlu bir hayat süreceğine, mutluluğa ermeye, hayallerin gerçekleşeceğine, getirili girişim gerçekleştireceğine, verdiği sözüne bağlı duracağına, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen yabancıya, iş kaynaklı sıkıntıya, sıkıntılı yaşama, hilekar bir amire, korkuya olmasına işaret eder. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorlanarak umduğu itibarlı mertebeye, uğraşarak gözlediği itibarlı mertebeye, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada nakil" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri konusunda merak edilenler

rüyada nakil
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, yabancı kimselerin isimlerini söyler.
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakil" yazısı izinsiz kopyalanamaz.