Rüyada nakibül eşraf görmek

Hayat R.(32) - Şanlıurfa sordu : "rüyada nakibül eşraf görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada nakibül eşraf görmek, hayırlı uğraşlara, ilişkisinin iyi gittiğine, zahmetsiz kazanılan ziynete, istenilen bir ilişkiye, yakında alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, emniyetli olmaya, sevinmeye, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, ettiği yeminine sadık kalacağına, gelire gelecek artışa, şöhrete kavuşulacağına delalet eder. Olumsuz yorum olarak fenalık görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, ticaret sebebiyle üzüntüye, kıymet yitirmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya işaret eder. Kimi yorumcular derler ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek elde ettiği hünere, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği temiz kazanca, kaybettikten sonra umduğu yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada nakibül eşraf görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada nakibül eşraf görmek
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakibül eşraf görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.