Rüyada nahl

Atatürker E.(24) - Osmaniye sordu : "rüyada nahl açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada nahl, becerili bir kimseye, sevince, salih çocuğa, aydınlık yarınlara, iyi bir geleceğe, dostluklarında tatmine, kolay elde edilen mülke, hoşgörülü yaşlı tanıdığa, isteklerin hayata geçeceğine, yüksek gelire, şana ermeye işarettir. Nadiren de sıkıntıya hayata, hilekar bir tanıdığa, huzurunun kaçacağına, sağlığın yitirileceğine, saklanansırların ortaya çıkacağına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu itibara, zahmetle birlikte elde ettiği daha iyi bir hayata, umudunu kestikten sonra hak ettiği mutluluğa, zorlukla birlikte kazandığı beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada nahl" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda en sık sorulanlar

rüyada nahl
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada nahl" yazısı izinsiz kopyalanamaz.