Rüyada nahl suresi

Veli B.(44) - Yozgat sordu : "Dün rüya gördüm. rüyada nahl suresi açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada nahl suresi, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, hayırlı uğraşlara gireceğine, emniyetli kalmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, mutluluğa kavuşmaya, büyük güce ermeye, vefakar dosta, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, gelirin verimli olacağına, dostluklarında başarıya, yüksek ticari kazançlara işaret eder. Bazen de iyi hali yitirmeye, yoksulluğa, zulüm görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, sıkıntıdan kurtulamamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra özlediği mala, sıkıntılarının sonunda istediği mevkiye, umudunu kestikten sonra düşlediği daha iyi bir hayata, mağlubiyetten sonra elde ettiği güce yorulmaktadır.

"Rüyada nahl suresi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında merak edilenler

rüyada nahl suresi
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nahl suresi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.