Rüyada nahl suresi okumak

Yücel S.(34) - Adana sordu : "Bir gece önce rüya gördüm. rüyada nahl suresi okumak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nahl suresi okumak, karlı girişim gerçekleştireceğine, arzuların yerine geleceğine, sözlerin tutulacağına, fakirlikten sıyrılmaya, sevince kavuşulacağına, kazançlı günlere, üne erişileceğine, mutlu olmaya, akrabalarla birlikte yaşamaya, hak edilmiş nimete, finansal yükü bulunan insandan uzaklaşmaya delalettir. Bazen de üzülmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, maddi kayba, fenalığını saklayan insana işaret eder. Kimi zaman da rüya uzmanları derler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda elde ettiği beceriye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu temiz rızka, cefa çekerek kavuştuğu saygınlığa, uğraşarak ümit ettiği saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada nahl suresi okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada nahl suresi okumak
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nahl suresi okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.