Rüyada naftalin yemek

Resul S.(48) - Almanya sordu : "Birkaç gün önce rüya gördüm. rüyada naftalin yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada naftalin yemek, yetenek sahibi bir kişiye, zahmetsiz elde edilen kazanca, temiz paraya, merhametli dosta, paranın kazançlı olacağına, cömert tanıdığa, dostluklarında başarıya, sevince ermeye, hayali kurulan bir eşe, faydalı uğraşlar yapacağına, anlayışlı orta yaşlı tanıdığa işaret eder. Nadiren de üzülmeye, dara düşmeye, fena niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, korkulanın olmasına yorulur. Bir takım rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen mülke, umudunu kestikten sonra ümit ettiği daha iyi kazanca, cefa çekerek ulaştığı hünere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı güce delalettir.

"Rüyada naftalin yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada naftalin yemek
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Ortalama her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada naftalin yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.