Rüyada naftalin kokusu

Mustafa Y.(19) - Niğde sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ama rüyada naftalin kokusu yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada naftalin kokusu, ilişkisinin iyi olacağına, mutlu olmaya, temiz ganimete, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici habere, sağlığını kazanmaya, sözüne bağlı kalınacağına, becerikli bir kimseye, parasal yükü bulunan dosttan uzak durmaya, eli açık kadına, rızkın hayırlı olmasına, huzura işarettir. Başka görüşlere göre de saklanansırların açığa dökülmesine, korktuğundan emin olunacağına, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, ticaret alanında zarara, rahatı yitirmeye yorulur. Bazı tabirciler derler ki: Bu rüya zorlanarak umduğu ticari kazanca, zahmet çekerek hayalini kurduğu iyiliğe, zorlukla birlikte hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, uğraş vererek ulaştığı huzura delalet eder.

"Rüyada naftalin kokusu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada naftalin kokusu
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada naftalin kokusu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.