Rüyada naftalin görmek

Mutluhan V.(39) - Sinop sordu : "Selamun aleyküm; rüyada naftalin görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada naftalin görmek, temiz mala, emniyetli olmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, bol berekete, yakın zamanda alınacak memnun edici haber almaya, kazançlı yatırım yapacağına, yararlı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, güzel işlere, planların gerçekleşeceğine, ferahlığa işaret eder. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, üzücü bir durumla karşılaşılacağına, hilekar düşmana, kıymet yitirmeye, yoksulluğa işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zahmetle kazandığı daha iyi bir hayata, uğraşarak düşlediği mülke, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, zorlukla birlikte hayalini kurduğu güce yorulur.

"Rüyada naftalin görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada naftalin görmek
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada naftalin görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.