Rüyada nafile oruç tutmak

Sadriye Ü.(43) - Samsun sordu : "İyi sabahlar, rüyada nafile oruç tutmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nafile oruç tutmak, sevince kavuşulacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, memuriyette mevkiye geleceğine, dingin bir hayat sürdüreceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, bol gelire, tez zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, refah dolu yarınlara, güvenli hissetmeye, parasal yükü bulunan insandan uzaklaşılacağına işarettir. Kimi zaman da can sıkıcı duruma düşmeye, düşmanından emin olunacağına, parasal zarara, rahatı kaybetmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği kazanca, cefa ile birlikte gözlediği mevkiye, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu güce, zorlukların sonrasında özlediği servete yorulmaktadır.

"Rüyada nafile oruç tutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada nafile oruç tutmak
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nafile oruç tutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.