Rüyada nafile namazı

Ayaddin H.(32) - Şanlıurfa sordu : "rüyada nafile namazı açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nafile namazı, güzel uğraşlara, külfetsiz kazanılan ganimete, büyük makama geleceğine, mutluluk dolu geleceğe, hoşsohbet genç tanıdığa, refaha kavuşmaya, duygusal yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya, mutluluğa ermeye, kazanca gelecek fazlalığa, kazançlı yatırımlar yapacağına, sevdikleriyle eğlenmeye delalet eder. Başka görüşlere göre de mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, maddi zorluğa, rahatı yitirmeye, rahatının bozulacağına, hoşgörüsüz bir insana işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya zorlukla kavuştuğu daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte özlediği berekete, meşakkatle birlikte ümit ettiği refaha, mağlubiyetten sonra düşlediği az olan kazancının artacağına işaret eder.

"Rüyada nafile namazı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada nafile namazı
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nafile namazı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.