Rüyada nafile namaz kıldığını görmek

Ayhan A.(39) - Aydın sordu : "rüyada nafile namaz kıldığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada nafile namaz kıldığını görmek, sevenleriyle muhabbete, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, ikili ilişkilerde huzura, tatlı dilli yaşlı kimseye, maddi yükü bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, sevinmeye, hayallerin hayata geçeceğine, feraha, memuriyette mertebeye ulaşacağına, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı haber almaya, hak edilen kuvvete ermeye delalettir. Aynı zamanda huzuru kaybetmeye, sıkıntılı yaşama, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, korktuğundan emin olunacağına, parasızlığa yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya yenilgiden sonra kavuştuğu ticari kazanca, zorlukları aşarak özlediği kazanca, sıkıntı sonrasında kavuştuğu refaha, zorlukların sonrasında beklediği toplu kazanca yorulur.

Rüyanızın analizleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada nafile namaz kıldığını görmek
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nafile namaz kıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.