Rüyada nafaka istemek

Nebi S.(32) - Kahramanmaraş sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar burada bulunabiliyor fakat rüyada nafaka istemek açıklar mısınız? "

Rüyada nafaka istemek, mutlu olmaya, eşiyle birlikte mutlu olmaya, şöhrete erişmeye, planların hayata geçeceğine, emniyette yaşamaya, sorunlardan uzak kalacağına, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, parasal yükü bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, verdiği sözü tutacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, verimli işler ile meşgul olacağına yorulur. Başka görüşlere göre de ticaret alanında kayba, huzurunun kaçacağına, korkuya başına gelmesine, iş nedeniyle üzüntüye, değer kaybetmeye delalettir. Farklı düşünen tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından istediği temiz rızka, sıkıntı çekerek özlediği onura, cefa ile birlikte istediği başarıya, zorlukla birlikte hasret duyduğu toplu paraya işarettir.

"Rüyada nafaka istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada nafaka istemek
  • Ortalama bir insan hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nafaka istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.