Rüyada nafaka görmek

Melek O.(34) - Adıyaman sordu : "Yorumlarınızı uzun bir süredir yakından inceliyorum. rüyada nafaka görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada nafaka görmek, mutlu geleceğe, hüner sahibi bir insana, sevince kavuşulacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, düşkünlükten feraha çıkmaya, dostlarla birlikte gülmeye, getirili yatırım gerçekleştireceğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, şöhrete kavuşulacağına, eli açık kadına, paraya gelecek berekete delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sıhhatin bozulacağına, fena huylu bir kişi tarafından fenalık görmeye, rahatının kaçacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu umudunu kestikten sonra kavuştuğu saygınlığa, kaybettikten sonra gözlediği saygınlığa, sıkıntı çekerek umduğu mala, zorlukların ardından hasret duyduğu toplu paraya delalettir.

"Rüyada nafaka görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada nafaka görmek
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kimselerin adlarını bildirir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nafaka görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.