Rüyada nafaka almak

Barış Ö.(38) - Konya sordu : "Sitenizi bir süredir her gün olmasa da inceliyorum. İki gece önce bir rüya gördüm. rüyada nafaka almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nafaka almak, hayırlı arkadaşa, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, sevince ermeye, birikmiş ganimete, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, hayırlı uğraşlara, parasal yükü bulunan dosttan kurtulmaya, büyük makama ulaşılacağına, eli açık yabancıya, rızkın hayırlı olmasına, feraha işarettir. Olumsuz anlamda parasızlığa, fenalığını göstermeyen akrabaya, ticari sorunlara, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, iş nedeniyle huzursuzluğa işarettir. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çekerek ulaştığı yüksek mertebeye, umudunu yitirdikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu galibiyete, zorlukların sonrasında düşlediği daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada nafaka almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada nafaka almak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüya görenin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada nafaka almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.