Rüyada nadide çiçek görmek

Ayhan G.(29) - Adana sordu : "rüyada nadide çiçek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada nadide çiçek görmek, maddi yükü olan tanıdığından uzaklaşılacağına, kısa sürede duyulacak memnun edici haber almaya, bol şansa, beceri sahibi bir kişiye, görgülü yaşlı kadına, yüksek makama yükseleceğine, getirili yatırım yapacağına, üne kavuşulacağına, güzel uğraşlara, vefakar arkadaşa, malın temiz olmasına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da karışık bir durumla yüzleşileceğine, zulüm görülmesine, sağlığın yitirileceğine, parasal zarara, ticaret alanında zarara yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntı çekerek düşlediği temiz kazanca, umudunu kestikten sonra kazandığı daha iyi bir hayata, kaybettikten sonra düşlediği paraya, yardım alarak özlediği rahatlığa işarettir.

"Rüyada nadide çiçek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada nadide çiçek görmek
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada nadide çiçek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.