Rüyada nadas tarla görmek

Ömer A.(22) - İstanbul sordu : "Kesinlikle yapılmış en derin rüya internet sitesi ruyadanegormek. rüyada nadas tarla görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada nadas tarla görmek, malın verimli olacağına, güvenli kalmaya, merhametli akrabaya, kazanılan zenginliğe, büyük mevkiye ulaşılacağına, sevinmeye, uzun ömre, huzura kavuşmaya, verdiği sözünü tutmaya, maddi külfeti bulunan dosttan uzaklaşılacağına, yüksek şansa delalet eder. Aynı zamanda parasızlığa, üzüntü duymaya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı hayata, korkulanın gerçekleşmesine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu zorlanarak hasret duyduğu refaha, mağlubiyetten sonra umduğu berekete, zamanla kavuştuğu paraya, sıkıntıya düşerek özlediği iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

"Rüyada nadas tarla görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada nadas tarla görmek
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kesinlikle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nadas tarla görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.