Rüyada nadas etmek

Şulin N.(30) - Trabzon sordu : "rüyada nadas etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada nadas etmek, hoşsohbet orta yaşlı kadına, hayali kurulan bir kazanca, hayırlı arkadaşa, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, helal ganimete, devlette mevkiye geleceğine, güzel şansa, toplum yaşamında muvaffakiyete, emniyette yaşamaya, eli açık yöneticiye, yağmura delalet eder. Olumsuz yorum olarak yalancı bir yöneticiye, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, merhametsiz bir yabancıya, sırların açığa dökülmesine, rahatı kaybetmeye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlanarak hak edilen şana, başarısızlıktan sonra hak ettiği itibara, cefa çektikten sonra ulaştığı zenginliğe, zorlukla istediği feraha delalettir.

"Rüyada nadas etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada nadas etmek
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka tabirden rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nadas etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.