Rüyada nacak görmek

Titap S.(41) - Şanlıurfa sordu : "Web sitenizi kısa bir süredir her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada nacak görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada nacak görmek, ettiği yeminine sadık durulacağına, sağlıklı yaşamaya, hünerli bir insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, mülke gelecek fazlalığa, sosyal yaşamda muvaffakiyete, zahmetsiz kazanılan servete, güç sahibi olmaya, malın kazançlı olacağına, akrabalarla birlikte gülmeye, karlı atılım içinde bulunacağına işarettir. Nadiren de maddi sıkıntıya, saklanansırların ortaya döküleceğine, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, kıymet düşmesine, düşmanlığını gizleyen kişiye işarettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu temiz rızka, yardım alarak kavuştuğu paraya, cefa çektikten sonra elde ettiği güce, umudunu yitirdikten sonra düşlediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada nacak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada nacak görmek
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nacak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.