Rüyada nabza bakmak

Yüksel S.(47) - İstanbul sordu : "rüyada nabza bakmak yorumlar mısınız? "

Rüyada nabza bakmak, sözüne bağlı kalınacağına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, hayırlı dosta, yüksek mertebeye çıkacağına, sağlıklı bir ömre, kazançlı geleceğe, paranın kazançlı olacağına, maddi yükü bulunan dosttan uzak durulacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine, huzuru kaybetmeye, değer kaybetmeye, korktuğundan emin olunacağına, fukaralığa işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği haysiyete, meşakkatle birlikte ulaştığı huzura, cefa çekerek ulaştığı mülke, zahmetle birlikte beklediği toplu paraya delalet eder.

"Rüyada nabza bakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada nabza bakmak
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada nabza bakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.