Rüyada nablusi

Farkhad L.(21) - Zonguldak sordu : "Merhabalar. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada nablusi yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada nablusi, ettiği yeminine sadık kalacağına, vefalı çocuğa, yüksek makama yükseleceğine, mutluluğu bulmaya, kendisini sevenlerle sohbete, helal ziynete, feraha kavuşmaya, isteklerin hayata geçeceğine, sağlıklı yaşamaya, iyi şansa, ikili ilişkilerde muvaffakiyete yorulmaktadır. Nadiren de düşmanlığını saklayan yabancıya, üzüntü duymaya, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, değer yitirmeye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek beklediği rahata, mağlubiyetten sonra elde ettiği iyi bir geleceğe, meşakkatle birlikte düşlediği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada nablusi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada nablusi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada nablusi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.