Rüyada nabız

Hakan R.(42) - Siirt sordu : "rüyada nabız yorumlar mısınız? "

Rüyada nabız, yüksek gelire, gönül ilişkilerinde tatmine, hoşgörülü orta yaşlı kadına, ferahlığa, zengin tanıdığa, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, tertemiz mala, mutlu günlere, isteklerin gerçekleşeceğine, paranın kazançlı olacağına, zorluk çekmeden kazanılan servete yorulur. Kimi zaman da zulüm görmeye, parasal probleme, huzuru yitirmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, fukaralığa yorulmaktadır. Bazen de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda istediği onura, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı şerefe, cefa ile birlikte umduğu galibiyete, zorlukların sonrasında ulaştığı daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada nabız" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada nabız
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nabız" yazısı izinsiz kopyalanamaz.