Rüyada nabız ölçmek

Serkan S.(37) - Adıyaman sordu : "Bana göre internette bulunan en büyük rüya yorumu sitesi burada. rüyada nabız ölçmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada nabız ölçmek, zorluk çekmeden kazanılan servete, sevince, mutluluğa ermeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, dünyalığa gelecek artışa, görgülü genç adama, maddi külfeti bulunan kimseden uzaklaşmaya, ferahlamaya, hüner sahibi bir kimseye, memuriyette mertebeye gelineceğine, bol şansa yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak yalancı akrabaya, korkulanın başına gelmesine, fenalığını gizleyen akrabaya, sıkıntıya hayata, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra umduğu sevince, uğraşlarının sonunda özlediği itibarlı mertebeye, uğraşarak beklediği rahata işarettir.

"Rüyada nabız ölçmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda merak edilenler

rüyada nabız ölçmek
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nabız ölçmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.