Rüyada nabız durması

Cengiz G.(25) - İstanbul sordu : "iyi akşamlar, rüyada nabız durması açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada nabız durması, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, arzu edilen güce ulaşmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, kolay kazanılan paraya, kazançlı zamanlara, sevince, zenginliğe, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, birikmiş nimete, rahatlığa, güzel uğraşlara gireceğine yorulur. Nadiren de korkulanın olmasına, kötülük görmeye, hoşnutsuz bir duruma düşmeye, huzurunun kaçacağına, kötülükten emin olmaya delalettir. Bir takım yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu ganimete, meşakkatle birlikte düşlediği az olan kazancının artacağına, umudunu kestikten sonra istediği sevince, zorlukla kazandığı şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada nabız durması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada nabız durması
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada nabız durması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.