Rüyada naat

Fatih Ç.(41) - Almanya sordu : "rüyada naat yorumlar mısınız? "

Rüyada naat, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, fakirlikten feraha çıkmaya, hayırlı uğraşlara, sağlıklı hayata, zenginliğe, şöhrete erişmeye, gelirin kazançlı olmasına, sevince kavuşmaya, bonkör memura, emniyetli olmaya, ettiği yeminine sadık kalınacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de ferahının bozulacağına, ticaret alanında zarara, yoksulluğa, fenalığını saklayan akrabaya, bencil bir düşmana yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek gözlediği iyiliğe, uzun süren çabaların sonunda özlediği güce, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı rahatlığa, sıkıntıları aşarak beklediği sevince delalet eder.

"Rüyada naat" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada naat
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada naat" yazısı izinsiz kopyalanamaz.