Rüyada naaş

Merve Y.(44) - Siirt sordu : "rüyada naaş açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada naaş, sevinmeye, kazanılan zenginliğe, şana kavuşmaya, getirili iş gerçekleştireceğine, rızkın hayırlı olmasına, parasal yükü bulunan insandan uzaklaşmaya, huzurlu olmaya, yetenekli bir insana, dostlarıyla iyi geçinmeye, güvende yaşamaya, yüksek kısmete delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntılı hayata, kaprisli bir kimseye, kıymet kaybetmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, rahatının kaçacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu mülke, hatalarının ardından ümit ettiği itibara, sıkıntıyla hak edilen mala, uğraş vererek umduğu rahatlığa delalet eder.

"Rüyada naaş" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada naaş
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada naaş" yazısı izinsiz kopyalanamaz.