Rüyada naaş görmek

Erol Z.(48) - Mardin sordu : "hayırlı günler, rüyada naaş görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada naaş görmek, hayırlı işler yapacağına, faydalı işler ile meşgul olacağına, tez zamanda duyulacak mutlu edici haber almaya, sosyal yaşamda huzura, emniyetli kalmaya, karmaşadan uzak kalacağına, mülke gelecek berekete, maddi yükü bulunan kişiden uzak durulacağına, imrenilen bir eşe, işyerinde terfiye, maddi zorluklardan feraha çıkmaya yorulur. Bunlarla birlikte sıhhatin bozulacağına, sefalete, korkuya gerçekleşmesine, zora düşmeye, parasal zorluğa işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri dediler ki: Bu ümitsizlikten sonra elde ettiği itibara, zahmetle özlediği nimete, zahmetle hak edilen şöhrete , zorlukla birlikte özlediği onura işarettir.

"Rüyada naaş görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada naaş görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada naaş görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.