Rüyada na mahrem yerini görmek

Barboros T.(30) - Konya sordu : "1 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada na mahrem yerini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada na mahrem yerini görmek, getirili girişim yapacağına, varlıklı tanıdığa, isteklerin hayata geçeceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, kazanılan mala, kazanca gelecek fazlalığa, aşk hayatında huzura, rahata, verdiği sözünü yerine getireceğine, manevi külfeti olan kimseden uzak durmaya, sevince kavuşulacağına delalet eder. Aynı zamanda parasızlığa, kıymet yitirmeye, kötü niyetli bir tanıdığa, iş nedeniyle sıkıntıya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek kazandığı mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra gözlediği şöhrete , uğraş vererek kazandığı saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek kazandığı temiz rızka işarettir.

"Rüyada na mahrem yerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada na mahrem yerini görmek
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada na mahrem yerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.