Rüyada n

Fatema T.(46) - Karaman sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en ayrıntılı rüya tabiri web sitesi burası. rüyada n yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada n, yağmura, sevinmeye, düşkünlükten sıyrılmaya, hayırlı akrabaya, mülke gelecek artışa, hayırlı işler gerçekleştireceğine, güvenli kalmaya, önemli güç sahibi olmaya, kazancın temiz olmasına, dostlarla gülmeye, işte mevkiye çıkılacağına delalet eder. Ayrıca çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, değer kaybetmeye, kötü huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, ticari başarısızlığa işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu sıkıntılarının sonunda umduğu temiz kazanca, yardım alarak hayalini kurduğu zafere, sıkıntıları aşarak umduğu toplu kazanca, verdiği uğraşların sonunda istediği saygınlığa işaret eder.

"Rüyada n" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada n
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada n" yazısı izinsiz kopyalanamaz.