Rüyada n harfi görmek

Aytunç O.(24) - İngiltere sordu : "Evvelsi gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada n harfi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada n harfi görmek, yetenek sahibi bir kişiye, iyi bir mutluluğa, finansal yükü bulunan yabancıdan kendini kurtarmaya, varlıklı aile ferdine, devlette mevkiye geleceğine, kazancın bereketli olmasına, hayırlı arkadaşa, mutlu olmaya, yüksek kısmete, hoşsohbet orta yaşlı insana, güzel işler yapacağına yorulmaktadır. Ender olarak da maddi probleme, kötülük görülmesine, fenalığını saklayan insana, kötülükten emin olmaya, üzüntü duymaya işaret eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa ile birlikte hasret duyduğu mutluluğa, zahmetle birlikte ümit ettiği zafere, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği zafere, zorlukların sonrasında ümit ettiği rahata yorulur.

"Rüyada n harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada n harfi görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada n harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.