Rüyada mim harfi görmek

Halil I.(32) - Kayseri sordu : "Merhabalar. Bulamadığım neredeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada mim harfi görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada mim harfi görmek, maddi külfeti olan kimseden uzak durmaya, faydalı işler yapacağına, mutlu olmaya, sevinmeye, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, istenilen bir birlikteliğe, refaha kavuşmaya, sağlıklı hayata, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, aydınlık günlere, birikmiş nimete yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak fenalığını saklayan kişiye, üzülmeye, sıkıntılı hayata, kötülükten emin olunacağına, zora düşmeye yorulur. Kimi rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu umudunu kestikten sonra hak edilen paraya, umudunu kestikten sonra kazandığı itibarlı mertebeye, zorlukla düşlediği temiz rızka, zorlanarak kavuştuğu itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada mim harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada mim harfi görmek
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mim harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.