Rüyada maça geç kalmak

Abdurrahman F.(45) - Kocaeli sordu : "Merhaba. Bence yapılmış en detaylı rüya yorumları web sitesi sizinki. rüyada maça geç kalmak açıklar mısınız? "

Rüyada maça geç kalmak, mutluluk dolu geleceğe, toplum yaşamında başarıya, memuriyette makama yükseleceğine, becerili bir kişiye, karlı girişimler yapacağına, emniyette kalmaya, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, imrenilen bir mutluluğa, yüksek gelire, aşk hayatının yolunda olduğuna, karmaşadan uzak yaşayacağına delalettir. Bazen de korkuya başına gelmesine, düşmanlığını gizleyen tanıdığa, korktuğu şeyden emin olmaya, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, sıkıntıya yaşama delalettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya hatalarının ardından hak ettiği hayra, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu mülke, meşakkatle kazandığı yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada maça geç kalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada maça geç kalmak
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazen açık olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maça geç kalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.