Rüyada maç yaptığını görmek

Tangül İ.(29) - Ankara sordu : "rüyada maç yaptığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada maç yaptığını görmek, taleplerin gerçekleşeceğine, kendisini sevenlerle muhabbete, yararlı işler gerçekleştireceğine, verdiği söze sadık kalacağına, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, yüksek mertebeye çıkacağına, vefakar akrabaya, kısa sürede alınacak müjdeli haber almaya, getirili girişimler içinde bulunacağına, sağlıklı bir ömre işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşama, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, korkuya başına gelmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, düşmanlığını gizleyen kişiye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı çekerek hayalini kurduğu servete, sıkıntıları aşarak kavuştuğu beceriye, cefa çektikten sonra hak edilen saygınlığa, sıkıntıyla kazandığı toplu mala delalettir.

"Rüyada maç yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda merak edilenler

rüyada maç yaptığını görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.