Rüyada maç yapmak

Nurhak S.(45) - Denizli sordu : "iyi günler; Yorumlarınızı bir kaç gündür sıklıkla okuyorum. 1 gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada maç yapmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maç yapmak, tertemiz ziynete, rızkın verimli olmasına, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, zenginliğe, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, duygusal yükü bulunan akrabadan uzak durmaya, eli açık yabancıya, bol kısmete, vefakar eşe, toplum yaşamında tatmine, verdiği sözü tutacağına delalet eder. Nadiren de ticari sıkıntıya, kedere düşmeye, üzücü bir durumla yüzleşileceğine, sağlığın bozulacağına, üzülmeye delalet eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraş vererek istediği varlığa, zahmetle birlikte hayalini kurduğu berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen varlığa, yardım alarak hak ettiği haysiyete delalettir.

"Rüyada maç yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada maç yapmak
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen garip hallerdir
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuçta rüya görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.