Ruyada mac sonucunu gormek

Fatih K.(23) - Finlandiya sordu : "ruyada mac sonucunu gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada mac sonucunu gormek, kısa sürede öğrenilecek memnun edici gelişmelere, alın teriyle kazanılan ganimete, ferahlığa, emniyette kalmaya, sağlığa, işyerinde terfiye, sevince erişileceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğa ermeye, maddi yükü olan arkadaştan uzaklaşmaya, kazançlı girişimler yapacağına yorulur. Ayrıca maddi kayba, yalancı bir yöneticiye, sevimsiz hale düşmeye, fenalık görülmesine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu yenilgiden sonra ümit ettiği mevkiye, sıkıntı sonrasında ulaştığı berekete, zamanla beklediği beceriye, zahmet çekerek elde ettiği şöhrete işarettir.

"Ruyada mac sonucunu gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda merak edilenler

ruyada mac sonucunu gormek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Ruyada mac sonucunu gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.