Ruyada mac sonucu

Celal S.(30) - Kayseri sordu : "ruyada mac sonucu açıklar mısınız? "

Ruyada mac sonucu, salih eşe, planların gerçekleşeceğine, sağlığa, bol kazanca, refah dolu zamanlara, hatrı sayılır güce ermeye, dostlarla gülmeye, cömert yabancıya, kolay elde edilen kazanca, faydalı uğraşlara, şöhrete ulaşılacağına delalet eder. Aynı zamanda fesat bir tanıdığa, sırların ortaya çıkmasına, düşmanlığını saklayan amire, üzüntü duymaya, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya umudunu kestikten sonra istediği şöhrete , uzun süren çabaların sonunda hak edilen daha iyi kazanca, uzun süren çabaların sonunda özlediği servete, başarısızlıktan sonra kavuştuğu toplu paraya yorulur.

"Ruyada mac sonucu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile alakalı bilmeniz gerekenler

ruyada mac sonucu
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Ruyada mac sonucu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.