Rüyada maç sonucu görmek

Kürşad D.(45) - Amasya sordu : "ruyadanegormek sitesini birkaç yıldır yakından inceliyorum. rüyada maç sonucu görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada maç sonucu görmek, verilen sözün tutulacağına, memuriyette makama gelineceğine, şöhrete sahip olunacağına, ilişkisinin iyi olacağına, hünerli bir insana, planların gerçekleşeceğine, problemlerden arınmış kalacağına, alın teriyle kazanılan ganimete, sevince kavuşulacağına, verimli uğraşlar yapacağına, getirili işlere işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da fenalık görmeye, kötü bir durumla karşılaşılacağına, acımasız bir düşmana, düşmanlığını göstermeyen insana, korkulanın gerçekleşmesine yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte düşlediği ferahlığa, uğraşarak ümit ettiği nimete, sıkıntılara göğüs gererek beklediği başarıya, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu beceriye işarettir.

"Rüyada maç sonucu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada maç sonucu görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç sonucu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.