Rüyada maç sahası

Kiymet L.(38) - Batman sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en geniş rüya yorumları web sitesi sizinki. rüyada maç sahası açıklayabilir misiniz? "

Rüyada maç sahası, külfetsiz elde edilen mala, hüner sahibi bir kişiye, içten davranan genç tanıdığa, mutluluğa ermeye, huzurlu olmaya, eli açık tanıdığa, hayırlı evlada, emniyette yaşamaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, finansal külfeti bulunan bir kimseden uzak durulacağına işarettir. Bir diğer yoruma göre de ticari zarara, yoksulluğa, düşmanlığını saklayan kimseye, sırların ortaya dökülmesine, korktuğundan emin olunacağına işarettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu yardım alarak hayalini kurduğu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı nimete, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu başarıya, sıkıntı çekerek gözlediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada maç sahası" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada maç sahası
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç sahası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.