Ruyada mac oynamak

Uğur M.(48) - Yunanistan sordu : "ruyadanegormeki epeydir sıklıkla okuyorum. ruyada mac oynamak yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada mac oynamak, gelirin verimli olmasına, sosyal yaşamda huzura, sevince kavuşulacağına, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, iyi şansa, mutluluğa kavuşmaya, getirili iş içinde bulunacağına, işyerinde terfiye, beklentilerin yerine geleceğine, vefakar arkadaşa, sıkıntı çekmeden kazanılan mala yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, sırların açığa döküleceğine, hoşnutsuz bir hale gelmeye, sağlığın bozulacağına, merhametsiz bir yöneticiye delalet eder. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek özlediği onura, uğraş vererek kavuştuğu zenginliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği mülke, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu mala yorulur.

"Ruyada mac oynamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında merak edilenler

ruyada mac oynamak
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Ruyada mac oynamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.