Ruyada mac oynadigini gormek

Ercan F.(20) - Tokat sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde var ama ruyada mac oynadigini gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada mac oynadigini gormek, yüksek talihe, devlette mertebeye yükseleceğine, sevineceğine, kazanılan zenginliğe, iyi uğraşlara gireceğine, cömert aile ferdine, sözünü tutacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, emniyette yaşamaya, iyi bir kazanca, huzurlu kalacağına yorulmaktadır. Ender olarak da sağlığın kötüleşeceğine, huzurunun bozulacağına, düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya yorulur. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya yenilgiden sonra gözlediği saygınlığa, yenilgiden sonra düşlediği daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak ümit ettiği feraha, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu daha iyi bir hayata işaret eder.

"Ruyada mac oynadigini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile alakalı merak ettikleriniz

ruyada mac oynadigini gormek
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Ruyada mac oynadigini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.