Rüyada maç kazanmak

Sercana H.(28) - İstanbul sordu : "Sayfalarınızı birkaç haftadır her gün olmasa da inceledim. rüyada maç kazanmak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada maç kazanmak, anlayışlı genç kişiye, varlıklı aile ferdine, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, getirili işler yapacağına, şana ulaşılacağına, hayali kurulan bir kazanca, gönül ilişkisinin iyi olacağına, parasal külfeti bulunan arkadaştan uzaklaşmaya, yetenekli bir kişiye, işyerinde terfiye, dünyalığa gelecek berekete delalet eder. Nadiren de saklanansırların açığa çıkacağına, iş sebebiyle üzüntüye, ticari zarara, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntılı hayata işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu başarıya, sıkıntıya düşerek umduğu onura, zorlukları aşarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorlanarak hayalini kurduğu toplu kazanca işarettir.

"Rüyada maç kazanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada maç kazanmak
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta kişinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç kazanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.