Rüyada maç izlemek

İsa K.(23) - Kocaeli sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada maç izlemek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada maç izlemek, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, sevdikleriyle yaşamaya, emniyette kalmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, huzura kavuşmaya, tertemiz ganimete, dingin bir hayat sürdüreceğine, mutluluğa kavuşmaya, sosyal yaşamda feraha, duygusal yükü bulunan dosttan yakasını kurtarmaya, üne kavuşulacağına işarettir. Başka görüşlere göre de sıkıntıdan sıyrılamamaya, huzurunun kaçacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, ticari sorunlara, hoşnutsuz vaziyete düşmeye işarettir. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu büyük güce, hatalarının ardından hasret duyduğu saygınlığa, sıkıntıyla hayalini kurduğu haysiyete, meşakkatle birlikte gözlediği beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada maç izlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada maç izlemek
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat rüya görülür.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç izlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.