Rüyada maç izlediğini görmek

Medhat B.(33) - Adıyaman sordu : "Selam, rüyada maç izlediğini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada maç izlediğini görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, büyük mevkiye çıkacağına, elinden her iş gelen bir kişiye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, kazançlı atılım yapacağına, refaha kavuşmaya, güvenli yaşamaya, güce ermeye, imrenilen bir ilişkiye yorulur. Nadiren de rahatı kaybetmeye, sırların ortaya dökülmesine, kedere düşmeye, ticaret alanında zarara, ferahının bozulacağına yorulur. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukla beklediği zenginliğe, cefa ile birlikte gözlediği itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu güce, zorlukların ardından ulaştığı şöhrete yorulur.

"Rüyada maç izlediğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada maç izlediğini görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç izlediğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.