Rüyada maç görmek

Melek F.(23) - Bingöl sordu : "Selam; rüyada maç görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada maç görmek, dünyalığa gelecek berekete, kolay kazanılan mala, ilişkisinin iyi gittiğine, vefakar arkadaşa, eli açık yabancıya, kazancın temiz olmasına, iyi uğraşlara gireceğine, akrabalarla birlikte gülmeye, bol şansa, parasal külfeti bulunan kişiden uzak durulacağına, yakında duyulacak sevindirici haber duymaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte zararlı bir kimseye, rahatı kaybetmeye, yalancı bir insana, ticaret alanında başarısızlığa, zulüm görmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda umduğu az olan kazancının artacağına, zorlukla birlikte istediği rahatlığa, hatalarının ardından hak edilen temiz rızka, sıkıntı çekerek umduğu şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada maç görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada maç görmek
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.