Ruyada mac bileti gormek

Harun U.(40) - Giresun sordu : "Rüya tabirlerinizi uzun zamandır dikkatlice takip ediyorum. ruyada mac bileti gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada mac bileti gormek, paranın bereketli olmasına, memuriyette makama çıkacağına, vefakar evlada, helal zenginliğe, ilişkisinin iyi olacağına, mülke gelecek artışa, finansal külfeti olan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, verimli işler ile meşgul olacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli değişimlere, sevince kavuşmaya delalettir. Başka görüşlere göre de fenalık görmeye, rahatının kaçacağına, sırların meydana çıkacağına, ticaret alanında problemlere, kötü bir problemle yüzleşileceğine yorulur. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya mağlubiyetten sonra hak ettiği berekete, yenilgiden sonra ulaştığı beceriye, uğraş vererek özlediği ganimete, uğraşlarının sonunda kavuştuğu başarıya delalettir.

"Ruyada mac bileti gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili merak edilenler

ruyada mac bileti gormek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Ruyada mac bileti gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.