Rüyada maç bileti almak

Serdar C.(24) - Konya sordu : "rüyada maç bileti almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada maç bileti almak, huzur bulmaya, iyi uğraşlara gireceğine, özlemi duyulan bir ilişkiye, mutluluğa kavuşmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, maddi külfeti olan tanımadığı birinden uzak durmaya, sağlıklı hayata, işte mertebeye geleceğine, eli açık yabancıya, rızkın verimli olacağına, anlayışlı genç yabancıya delalettir. Bir diğer yoruma göre de korkulanın gerçekleşmesine, kedere düşmeye, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, sırların ortaya çıkmasına, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu rahatlığa, kaybettikten sonra umduğu itibarlı mertebeye, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı iyi bir geleceğe, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu başarıya yorulur.

"Rüyada maç bileti almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada maç bileti almak
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada maç bileti almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.