Rüyada mabet

Etem I.(28) - Trabzon sordu : "rüyada mabet açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mabet, maddi zorluklardan kurtulmaya, refah dolu günlere, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, hoşsohbet yaşlı kimseye, cömert kimseye, zahmetsiz elde edilen ganimete, üne kavuşulacağına, birikmiş zenginliğe, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, işte mertebeye geleceğine, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine delalet eder. Aynı zamanda korkuya başına gelmesine, fenalığını göstermeyen tanıdığa, sırların meydana dökülmesine, sıhhatin yitirileceğine, can sıkıcı vaziyete gelmeye işarettir. Bazen de rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukları aşarak kavuştuğu şerefe, cefa çekerek kavuştuğu şöhrete , zorlukla elde ettiği ganimete, uğraş vererek umduğu daha iyi kazanca işaret eder.

"Rüyada mabet" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada mabet
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada mabet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.