Rüyada mabet görmek

Tulay R.(40) - Tokat sordu : "Aradığım hemen hemen tüm rüyalar burada bulunuyor ama rüyada mabet görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada mabet görmek, salih akrabaya, karlı girişim içinde bulunacağına, taleplerin hayata geçeceğine, şana kavuşulacağına, sevince, dostluklarında feraha, getirili işler yapacağına, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, servete, ferahlığa, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir. Ayrıca yoksulluğa, ferahının kaçacağına, değer kaybetmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra düşlediği beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu daha çok kazanca, zorluklarla mücadele ederek umduğu şöhrete , cefa ile birlikte umduğu servete delalettir.

"Rüyada mabet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada mabet görmek
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada mabet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.