Rüyada mabed

Serkan H.(41) - Bursa sordu : "rüyada mabed yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada mabed, isteklerin yerine geleceğine, mala gelecek bolluğa, verimli işler gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, feraha, işte mevkiye çıkacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, faydalı işler yapacağına, sağlıklı bir ömre, elinden her iş gelen bir kimseye işaret eder. Olumsuz yorum olarak maddi zorluğa, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, sıhhatin bozulacağına, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, parasal zarara yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra ümit ettiği toplu kazanca, sıkıntıları aşarak istediği ticari kazanca, zamanla elde ettiği toplu mala, cefa ile birlikte ümit ettiği servete yorulur.

"Rüyada mabed" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada mabed
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mabed" yazısı izinsiz kopyalanamaz.