Rüyada maaşının yükseldiğini görmek

İzge U.(20) - Aydın sordu : "Hayırlı akşamlar, rüyada maaşının yükseldiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maaşının yükseldiğini görmek, sözünü tutacağına, getirili uğraşlara gireceğine, mutluluğu bulmaya, iyi talihe, memuriyette makama çıkacağına, sevdikleriyle gülmeye, vefalı akrabaya, sağlıklı hayata, istenilen bir birlikteliğe, hayallerin hayata geçeceğine, zahmetsiz elde edilen kazanca yorulur. Bazen de rahatının bozulacağına, sıkıntıya yaşama, fena huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, düşmanlıktan emin olunacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından hasret duyduğu mevkiye, cefa ile birlikte umduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek ümit ettiği toplu mala, zahmetle elde ettiği servete delalettir.

"Rüyada maaşının yükseldiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada maaşının yükseldiğini görmek
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşının yükseldiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.