Rüyada maaşının azaldığını görmek

Surdan Ş.(25) - Sakarya sordu : "Geçen gün garip bir rüya gördüm. rüyada maaşının azaldığını görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada maaşının azaldığını görmek, emniyetli kalmaya, akrabalarla birlikte gülmeye, aşk hayatının yolunda olduğuna, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı haber duymaya, şana ulaşılacağına, sevince ermeye, hayırlı akrabaya, beklentilerin yerine geleceğine, ikili ilişkilerde feraha, imrenilen bir ilişkiye, düşkünlükten sıyrılmaya delalet eder. Başka görüşlere göre de fakirliğe, üzüntü duymaya, acımasız bir yabancıya, kederden kurtulamamaya, hilekar bir insana işarettir. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği şerefe, uğraş vererek hak ettiği şöhrete , umudunu yitirdikten sonra düşlediği müjdeye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu saygınlığa yorulur.

"Rüyada maaşının azaldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada maaşının azaldığını görmek
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşının azaldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.